Galaxy A42 5G

Widok
Sortuj
Ilość
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Czerwony

Opis produktu

Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę. Najważniejsze cechy etui: Etui wykonane z tworzywa TPU Unikalny nadruk z motywem Precyzyjne wykończenie i smukły kształt Zakrywa wszystkie boki i tył telefonu Swobodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu Kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego Chroni obiektyw aparatu przed zadrapaniami
Toptel
Wyprzedaż
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Czerwony
Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi...
Dostępny
Ean: 5900217395430
Szybki podgląd: Opis i parametry
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Fioletowy

Opis produktu

Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę. Najważniejsze cechy etui: Etui wykonane z tworzywa TPU Unikalny nadruk z motywem Precyzyjne wykończenie i smukły kształt Zakrywa wszystkie boki i tył telefonu Swobodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu Kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego Chroni obiektyw aparatu przed zadrapaniami
Toptel
Wyprzedaż
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Fioletowy
Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi...
Dostępny
Ean: 5900217395447
Szybki podgląd: Opis i parametry
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Granatowy

Opis produktu

Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę. Najważniejsze cechy etui: Etui wykonane z tworzywa TPU Unikalny nadruk z motywem Precyzyjne wykończenie i smukły kształt Zakrywa wszystkie boki i tył telefonu Swobodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu Kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego Chroni obiektyw aparatu przed zadrapaniami
Toptel
Wyprzedaż
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Granatowy
Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi...
Dostępny
Ean: 5900217395454
Szybki podgląd: Opis i parametry
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Jasnoróżowy

Opis produktu

Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę. Najważniejsze cechy etui: Etui wykonane z tworzywa TPU Unikalny nadruk z motywem Precyzyjne wykończenie i smukły kształt Zakrywa wszystkie boki i tył telefonu Swobodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu Kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego Chroni obiektyw aparatu przed zadrapaniami
Toptel
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Jasnoróżowy
Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi...
Dostępny
Ean: 5900217395461
Szybki podgląd: Opis i parametry
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Przezroczysty

Opis produktu

Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę. Najważniejsze cechy etui: Etui wykonane z tworzywa TPU Unikalny nadruk z motywem Precyzyjne wykończenie i smukły kształt Zakrywa wszystkie boki i tył telefonu Swobodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu Kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego Chroni obiektyw aparatu przed zadrapaniami
Toptel
Wyprzedaż
Brilliant Clear Case do Samsung Galaxy A42 5G Przezroczysty
Brilliant Clear Case – Mieniące się błyszczące drobinki na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetnie się prezentuje, ale także stanowi...
Dostępny
Ean: 5900217395478
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło HARD CERAMIC do SAMSUNG GALAXY A42 5G CZARNE

Opis produktu

Hard Ceramic - to elastyczna powłoka ochronna idealnie dopasowane do wyświetlacza telefonu wraz z zakrzywionymi krawędziami. Składa się z kilku warstw, m.in. hybryda szkła i ceramiki. Hard Ceramic jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Podczas upadku nie rozpada się na wiele ostrych i niebezpiecznych kawałków. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu. protektor wykonany ze szklanej bazy i powłoki PET Full Glue...
Toptel
Hartowane szkło HARD CERAMIC do SAMSUNG GALAXY A42 5G CZARNE
Hard Ceramic - to elastyczna powłoka ochronna idealnie dopasowane do wyświetlacza telefonu wraz z zakrzywionymi krawędziami. Składa się z kilku warstw, m.in...
Dostępny
Ean: 5900217393849
Szybki podgląd: Opis i parametry
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G czarno-różowa

Opis produktu

Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda, niektóre przyciski funkcyjne oraz kamerę. Książkowa forma kabury to synonim funkcjonalności. Podczas rozmawiania, robienia zdjęć i ładowania nie trzeba wyjmować telefonu z futerału. Zabezpiecza telefon. Dokładnie przylega do telefonu i amortyzuje uderzenie podczas upadku. Dzięki wewnętrznym kieszonkom może pełnić rolę portfela. Posiada wygodne zamykanie na dwa magnesy oraz krótką smyczkę. Futerał można ułożyć w wygodną formę podstawki pod telefon. Zestaw zawiera: etui i smycz. W zależności od ustawień...
Toptel
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G czarno-różowa
Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda...
Dostępny
Ean: 5900217405962
Szybki podgląd: Opis i parametry
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G miętowo-granatowa

Opis produktu

Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda, niektóre przyciski funkcyjne oraz kamerę. Książkowa forma kabury to synonim funkcjonalności. Podczas rozmawiania, robienia zdjęć i ładowania nie trzeba wyjmować telefonu z futerału. Zabezpiecza telefon. Dokładnie przylega do telefonu i amortyzuje uderzenie podczas upadku. Dzięki wewnętrznym kieszonkom może pełnić rolę portfela. Posiada wygodne zamykanie na dwa magnesy oraz krótką smyczkę. Futerał można ułożyć w wygodną formę podstawki pod telefon. Zestaw zawiera: etui i smycz. W zależności od ustawień...
Toptel
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G miętowo-granatowa
Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda...
Dostępny
Ean: 5900217405993
Szybki podgląd: Opis i parametry
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G różowo-granatowa

Opis produktu

Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda, niektóre przyciski funkcyjne oraz kamerę. Książkowa forma kabury to synonim funkcjonalności. Podczas rozmawiania, robienia zdjęć i ładowania nie trzeba wyjmować telefonu z futerału. Zabezpiecza telefon. Dokładnie przylega do telefonu i amortyzuje uderzenie podczas upadku. Dzięki wewnętrznym kieszonkom może pełnić rolę portfela. Posiada wygodne zamykanie na dwa magnesy oraz krótką smyczkę. Futerał można ułożyć w wygodną formę podstawki pod telefon. Zestaw zawiera: etui i smycz. W zależności od ustawień...
Toptel
Kabura Fancy do Samsung Galaxy A42 5G różowo-granatowa
Kabura Fancy wykonana jest ze skóry ekologicznej o teksturze tkaniny. Wewnętrzna silikonowa nakładka dopasowana do koloru futerału posiada wycięcia na gniazda...
Niedostępny
Ean: 5900217406006
Szybki podgląd: Opis i parametry
Kabura Smart Book MAGNET do SAMSUNG GALAXY A42 5G CZARNA

Opis produktu

Wyjątkowo eleganckie i stylowe etui zapinane na mocny magnes. Posiada praktyczne kieszonki na niezbędne dokumenty, a wycięcia na przyciski umożliwiają swobodne użytkowanie telefonu.Futerały zostały wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Skórzane wykończenie znajduje się nie tylko na wierzchu, ale także na całej powierzchni etui, a skórzane przeszycia dodatkowo wzmacniają futerał i czynią go jeszcze bardziej eleganckim. Główną zaletą etui jest magnetyczne zapinanie na całej szerokości, które jest wyjątkowo wygodne podczas codziennego użytku. Dobra jakość wykonania magnesu gwarantuje jego długie użytkowanie.
Toptel
Kabura Smart Book MAGNET do SAMSUNG GALAXY A42 5G CZARNA
Wyjątkowo eleganckie i stylowe etui zapinane na mocny magnes. Posiada praktyczne kieszonki na niezbędne dokumenty, a wycięcia na przyciski umożliwiają swobodne...
Niedostępny
Ean: 5900217381846
Szybki podgląd: Opis i parametry
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny

Opis produktu

Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Patrząc na niego przenosimy się do szczęśliwych i błogich chwil – podróże, relaks. Etui posiada wycięcia na przyciski. Wykonane jest z mocnego i trwałego silikonu, który skutecznie chroni plecy i krawędzie telefonu przed uszkodzeniem.
Toptel
Wyprzedaż
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny
Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem...
Niedostępny
Ean: 5900217393252
Szybki podgląd: Opis i parametry
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Czerwony

Opis produktu

Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Patrząc na niego przenosimy się do szczęśliwych i błogich chwil – podróże, relaks. Etui posiada wycięcia na przyciski. Wykonane jest z mocnego i trwałego silikonu, który skutecznie chroni plecy i krawędzie telefonu przed uszkodzeniem.
Toptel
Wyprzedaż
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Czerwony
Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem...
Niedostępny
Ean: 5900217393269
Szybki podgląd: Opis i parametry
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Niebieski

Opis produktu

Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Patrząc na niego przenosimy się do szczęśliwych i błogich chwil – podróże, relaks. Etui posiada wycięcia na przyciski. Wykonane jest z mocnego i trwałego silikonu, który skutecznie chroni plecy i krawędzie telefonu przed uszkodzeniem.
Toptel
Wyprzedaż
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Niebieski
Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem...
Niedostępny
Ean: 5900217393276
Szybki podgląd: Opis i parametry
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Różowy

Opis produktu

Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Patrząc na niego przenosimy się do szczęśliwych i błogich chwil – podróże, relaks. Etui posiada wycięcia na przyciski. Wykonane jest z mocnego i trwałego silikonu, który skutecznie chroni plecy i krawędzie telefonu przed uszkodzeniem.
Toptel
Wyprzedaż
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Różowy
Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem...
Niedostępny
Ean: 5900217393498
Szybki podgląd: Opis i parametry
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Zielony

Opis produktu

Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem. Patrząc na niego przenosimy się do szczęśliwych i błogich chwil – podróże, relaks. Etui posiada wycięcia na przyciski. Wykonane jest z mocnego i trwałego silikonu, który skutecznie chroni plecy i krawędzie telefonu przed uszkodzeniem.
Toptel
Wyprzedaż
Liquid Case do Samsung Galaxy A42 5G Zielony
Przeźroczyste etui z oryginalnymi pleckami. Drobne ozdoby zatopione w wodzie lekko przesypują się pod wpływem ruchu. Etui zachwyca swoim wyglądem i wykonaniem...
Niedostępny
Ean: 5900217393283
Szybki podgląd: Opis i parametry
Ring Armor Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny

Opis produktu

Ring Armor - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Hybrydowa konstrukcja - elastyczne TPU i twardy PC Wbudowany uchwyt typu Ring dla pewniejszego trzymania telefonu w dłoni. Pełni również funkcje podstawki np. podczas oglądania filmów czy wideo-rozmów Metalowa płytka umożliwiająca korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych Wzmocnione narożniki pochłaniające siłę uderzenia Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda, przyciski funkcyjne oraz aparat...
Toptel
Ring Armor Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny
Ring Armor - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić...
Niedostępny
Ean: 5900217392767
Szybki podgląd: Opis i parametry
Shock Armor Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny

Opis produktu

Shock Armor Case - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki, aparat oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Hybrydowa konstrukcja - elastyczne TPU i twardy PC Posiada rozkładaną podstawkę, aby z wygodą korzystać z telefonu np. podczas oglądania filmów czy wideo-rozmów Metalowa płytka umożliwiająca korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych Wzmocnione narożniki pochłaniające siłę uderzenia Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia gwarantują łatwy dostęp do wszystkich portów Zintegrowane przyciski...
Toptel
Shock Armor Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny
Shock Armor Case - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki, aparat oraz ekran smartfona. W tym etui nie...
Dostępny
Ean: 5900217893257
Szybki podgląd: Opis i parametry
Thunder Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny

Opis produktu

Wykonane z wytrzymałego i elastycznego tworzywa TPU odpornego na ścieralność Chroni telefon przed upadkiem i pochłania wstrząsy Idealnie dopasowane do telefonu Wzmocnione narożniki pochłaniają siłę uderzenia Antypoślizgowy silikon sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni Podwyższony rant dodatkowo chroni ekran Posiada wszystkie niezbędne wycięcia (na kamerę, ładowarkę, słuchawki itp.) Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Ładowanie telefonu bez potrzeby wyjmowania go z etui
Toptel
Thunder Case do Samsung Galaxy A42 5G Czarny
Wykonane z wytrzymałego i elastycznego tworzywa TPU odpornego na ścieralność Chroni telefon przed upadkiem i pochłania wstrząsy Idealnie dopasowane do...
Dostępny
Ean: 5900217398264
Szybki podgląd: Opis i parametry
Widok
Sortuj
Ilość
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej