Galaxy A24 4G

Widok
Sortuj
Ilość
Clear Case do Samsung Galaxy A24 4G Przezroczysty

Opis produktu

Clear Case - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Hybrydowa konstrukcja (boki elastyczne TPU + plecki twardy Acrylic) Krystalicznie przezroczysty, nie zakrywa oryginalnego koloru telefonu Wzmocnione narożniki pochłaniające siłę uderzenia Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu Zabudowa obiektywu zmniejsza ryzyko uszkodzenia aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy materiał sprawia, że telefon pewnie leży...
Toptel
Clear Case do Samsung Galaxy A24 4G Przezroczysty
Clear Case - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić...
Dostępny
Ean: 5900217981633
Szybki podgląd: Opis i parametry
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Jasnoróżowy

Opis produktu

Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale dopasowują się do wybranego modelu. Etui zabezpiecza urządzenie przed porysowaniem, zniszczeniem, nadając mu oryginalny wygląd. Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Wykonany z elastycznego TPU Dzięki zastosowanemu elementowi wykonanego z PC etui w pełni chroni obiektyw aparatu Idealnie dopasowane do telefonu Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy...
Toptel
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Jasnoróżowy
Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale...
Dostępny
Ean: 5900217010401
Szybki podgląd: Opis i parametry
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Turkusowy

Opis produktu

Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale dopasowują się do wybranego modelu. Etui zabezpiecza urządzenie przed porysowaniem, zniszczeniem, nadając mu oryginalny wygląd. Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Wykonany z elastycznego TPU Dzięki zastosowanemu elementowi wykonanego z PC etui w pełni chroni obiektyw aparatu Idealnie dopasowane do telefonu Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy...
Toptel
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Turkusowy
Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale...
Dostępny
Ean: 5900217010418
Szybki podgląd: Opis i parametry
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Wiśniowy

Opis produktu

Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale dopasowują się do wybranego modelu. Etui zabezpiecza urządzenie przed porysowaniem, zniszczeniem, nadając mu oryginalny wygląd. Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Wykonany z elastycznego TPU Dzięki zastosowanemu elementowi wykonanego z PC etui w pełni chroni obiektyw aparatu Idealnie dopasowane do telefonu Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy...
Toptel
Electro Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G Wiśniowy
Electro Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU + PC (zabezpieczenie aparatu). Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, które doskonale...
Dostępny
Ean: 5900217010432
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Blue Multipak (10 w 1) do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G

Opis produktu

Hartowne Szkło Blue - to szkło hartowane zabezpieczające płaską cześć ekranu telefonu przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu smartfona z precyzyjnymi wycięciami, zapewniającymi swobodny dostęp do wszystkich portów i przycisków. Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu.Zestaw zawiera: Szkło Hartowane x 10 szt. Czyścik nasączony...
Toptel
Hartowane szkło Blue Multipak (10 w 1) do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G
Hartowne Szkło Blue - to szkło hartowane zabezpieczające płaską cześć ekranu telefonu przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu smartfona...
Dostępny
Ean: 5900217989899
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Gold do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G

Opis produktu

Glass Gold - to szkło hartowane zabezpieczające płaską cześć ekranu telefonu przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu smartfona z precyzyjnymi wycięciami, zapewniającymi swobodny dostęp do wszystkich portów i przycisków. Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu.Zestaw zawiera: Szkło Hartowane Wymiary: 156.17x71mm Czyścik nasączony...
Toptel
Hartowane szkło Gold do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G
Glass Gold - to szkło hartowane zabezpieczające płaską cześć ekranu telefonu przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu smartfona z...
Dostępny
Ean: 5900217985822
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło hybrydowe Tel Protect Best Flexible do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G

Opis produktu

Odporne na stłuczenia elastyczne szkło hybrydowe marki Tel-Protect Idealna ochrona bez wpływu na dotyk czy wygląd Hybrydowa konstrukcja - połączenia szkła hartowanego i folii PET Prawie niewidoczne - około 0,3mm grubości Nanowłókna sprawiają, że szkło nie rozpada się na wiele ostrych i niebezpiecznych kawałków Elastyczne - można je zgiąć nawet o 180 stopnii Szkło pokrywa płaską powierzchnie wyświetlacza (nie posiada ramki) Niezwykle łatwy montaż Zestaw zawiera: Szkło hartowane Ściereczkę na mokro Mikrofibre Naklejki anti-dust
TEL PROTECT
Hartowane szkło hybrydowe Tel Protect Best Flexible do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G
Odporne na stłuczenia elastyczne szkło hybrydowe marki Tel-Protect Idealna ochrona bez wpływu na dotyk czy wygląd Hybrydowa konstrukcja - połączenia szkła...
Dostępny
Ean: 5900217985853
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Orange do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G

Opis produktu

Hartowane szkło Orange - to szkło hartowane zabezpieczające urządzenie przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu. Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu.Zestaw zawiera: Szkło Hartowane Wymiary: 156.17x72.99mm Czyścik nasączony alkoholem Ściereczkę z mikrofibry
Toptel
Hartowane szkło Orange do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G
Hartowane szkło Orange - to szkło hartowane zabezpieczające urządzenie przed rozbiciem i zarysowaniem. Dopasowane do dedykowanego modelu. Hartowane szkło jest...
Dostępny
Ean: 5900217985815
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Privacy Glass do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G CZARNE

Opis produktu

Privacy Glass - to wyjątkowe szkło hartowane klejone na całej powierzchni, które pozwoli Ci zachować prywatnośc już pod kątem 30 stopni. Doskonale zabezpiecza ekran naszego telefonu wraz z zaokrąglonymi brzegami przed rozbiciem i zarysowaniem. Idealnie dopasowane do dedykowanego modelu smartfona. Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu. szkło zapewnia prywatność...
Toptel
Hartowane szkło Privacy Glass do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G/A35/M35/M55 5G CZARNE
Privacy Glass - to wyjątkowe szkło hartowane klejone na całej powierzchni, które pozwoli Ci zachować prywatnośc już pod kątem 30 stopni. Doskonale zabezpiecza...
Dostępny
Ean: 5900217006497
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Tel Protect Full Glue 6D do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G CZARNE

Opis produktu

Full Glue 6D - to wyjątkowe szkło hartowane klejone na całej powierzchni. Doskonale zabezpiecza ekran naszego telefonu wraz z zaokrąglonymi brzegami przed rozbiciem i zarysowaniem. Idealnie dopasowane do dedykowanego modelu smartfona z precyzyjnymi wycięciami, zapewniającymi swobodny dostęp do wszystkich portów i przycisków. Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochronę. Nie zmienia czułości ekranu dotykowego, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z ekranu. Dzięki olefobowej powłoce jest niezwykle odporne na tłuste ślady i odciski palców. Nie pozostawia żadnych śladów po demontażu, jest bezpieczne dla ekranu...
TEL PROTECT
Hartowane szkło Tel Protect Full Glue 6D do SAMSUNG GALAXY A24 4G/A25 5G/M34 5G CZARNE
Full Glue 6D - to wyjątkowe szkło hartowane klejone na całej powierzchni. Doskonale zabezpiecza ekran naszego telefonu wraz z zaokrąglonymi brzegami przed rozbiciem...
Dostępny
Ean: 5900217985945
Szybki podgląd: Opis i parametry
Hartowane szkło Tel Protect Full Glue 6D Matte do Samsung Galaxy A24 4G/A25 5G/M34 5G Czarne

Opis produktu

Tel Protect Full Glue 6D Matte – to wyjątkowe szkło hartowane z pełną powierzchnią klejącą, zaprojektowane z myślą o maksymalnej ochronie i komforcie użytkowania. Charakteryzuje się satynowym wykończeniem, które eliminuje refleksy świetlne i znacząco poprawia widoczność ekranu w słońcu. Idealnie przylega do powierzchni wyświetlacza – włącznie z zaokrąglonymi krawędziami – zabezpieczając go przed pęknięciami, zarysowaniami i zabrudzeniami. Dzięki idealnemu dopasowaniu oraz precyzyjnym wycięciom zapewnia swobodny dostęp do wszystkich funkcji smartfona. Matowa powierzchnia redukuje odciski palców i zapewnia gładki, jedwabiście miękki dotyk. Wykonane z...
TEL PROTECT
Hartowane szkło Tel Protect Full Glue 6D Matte do Samsung Galaxy A24 4G/A25 5G/M34 5G Czarne
Tel Protect Full Glue 6D Matte – to wyjątkowe szkło hartowane z pełną powierzchnią klejącą, zaprojektowane z myślą o maksymalnej ochronie i komforcie...
Dostępny
Ean: 5900217469629
Szybki podgląd: Opis i parametry
Protective Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G biały clear

Opis produktu

Protective Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU. Futerał zabezpiecza tył, boki, aparat oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Wykonany z elastycznego materiału TPU Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Pełna ochrona obiektywu aparatu - wbudowane szkło zabezpieczające obiektyw Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu Niezbędne wycięcia gwarantują łatwy dostęp do wszystkich portów Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy materiał sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni
Toptel
Wyprzedaż
Protective Lens Case do Samsung Galaxy A24 4G biały clear
Protective Lens Case - to etui wykonana z elastycznego materiału TPU. Futerał zabezpiecza tył, boki, aparat oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić...
Dostępny
Ean: 5900217006138
Szybki podgląd: Opis i parametry
Ring Armor Case do Samsung Galaxy A24 4G Czarny

Opis produktu

Ring Armor - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Hybrydowa konstrukcja - elastyczne TPU i twardy PC Wbudowany uchwyt typu Ring dla pewniejszego trzymania telefonu w dłoni. Pełni również funkcje podstawki np. podczas oglądania filmów czy wideo-rozmów Metalowa płytka umożliwiająca korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych Wzmocnione narożniki pochłaniające siłę uderzenia Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu oraz aparatu Niezbędne wycięcia na gniazda, przyciski funkcyjne oraz aparat...
Toptel
Ring Armor Case do Samsung Galaxy A24 4G Czarny
Ring Armor - to etui które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić...
Dostępny
Ean: 5900217981930
Szybki podgląd: Opis i parametry
Thunder Case do Samsung Galaxy A24 4G Czarny

Opis produktu

Wykonane z wytrzymałego i elastycznego tworzywa TPU odpornego na ścieralność Chroni telefon przed upadkiem i pochłania wstrząsy Idealnie dopasowane do telefonu Wzmocnione narożniki pochłaniają siłę uderzenia Antypoślizgowy silikon sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni Podwyższony rant dodatkowo chroni ekran Posiada wszystkie niezbędne wycięcia (na kamerę, ładowarkę, słuchawki itp.) Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Ładowanie telefonu bez potrzeby wyjmowania go z etui
Toptel
Thunder Case do Samsung Galaxy A24 4G Czarny
Wykonane z wytrzymałego i elastycznego tworzywa TPU odpornego na ścieralność Chroni telefon przed upadkiem i pochłania wstrząsy Idealnie dopasowane do telefonu...
Dostępny
Ean: 5900217981961
Szybki podgląd: Opis i parametry
Ultra Clear 1mm Case do Samsung Galaxy A24 4G Przezroczysty

Opis produktu

Ultra Clear 1mm Case - to etui o grubości 1mm, które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W tym etui nie musisz się martwić o swój telefon! Ochrona przed zarysowaniami i upadkami Wykonany z elastycznego materiału TPU o grubości 1mm Krystalicznie przezroczysty, nie zakrywa oryginalnego koloru telefonu Wzmocnione narożniki pochłaniające siłę uderzenia Wystające ranty zapewniają dodatkową ochronę ekranu Niezbędne wycięcia na gniazda oraz aparat fotograficzny Zintegrowane przyciski uniemożliwiają dostanie się kurzu i brudu pod futerał Antypoślizgowy materiał sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni...
Toptel
Ultra Clear 1mm Case do Samsung Galaxy A24 4G Przezroczysty
Ultra Clear 1mm Case - to etui o grubości 1mm, które idealnie sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Futerał zabezpiecza tył, boki oraz ekran smartfona. W...
Dostępny
Ean: 5900217994633
Szybki podgląd: Opis i parametry
Widok
Sortuj
Ilość
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej